MeeCoLay/Compatibility
(Initial page) |
|||
| Line 7: | Line 7: | ||
| MeeCoLay version | | MeeCoLay version | ||
|- | |- | ||
| - | | Allegro || allegro || . | + | | Allegro || allegro || 1.0 || style="background-color:green;" | Working || N/A || 0.9.0 |
| + | |- | ||
| + | | Ebay Bargains || ebaybargains-fumbo || 1.0.3 || style="background-color:green;" | Working || Rotation lock required || 0.9.0 | ||
|} | |} | ||
Revision as of 13:10, 25 May 2012
| App Name | Package name | Version | Status | Bug(s) | MeeCoLay version |
| Allegro | allegro | 1.0 | Working | N/A | 0.9.0 |
| Ebay Bargains | ebaybargains-fumbo | 1.0.3 | Working | Rotation lock required | 0.9.0 |
