maemo.org team
(Added Jeremiah Foster as Debmaster) |
(→Bugmaster) |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
!width="100"| [[Image:Bm-andre_klapper.jpg|72px]] | !width="100"| [[Image:Bm-andre_klapper.jpg|72px]] | ||
|- | |- | ||
| - | | Andre Klapper<br/> ([[User:andre|andre]]) | + | | Andre Klapper<br/> ([[User:andre|andre]])<br/> (at [http://www.openismus.com Openismus GmbH]) |
|} | |} | ||
Revision as of 18:20, 9 April 2009
maemo.org team
Contents |
Webmaster
|
|---|
| Niels Breet (X-Fade) |
Docmaster
| |
|---|
| Dave Neary (dneary) |
Bugmaster
|
|---|
| Andre Klapper (andre) (at Openismus GmbH) |
Debmaster
| |
|---|
| Jeremiah Foster (Jeremiah) |
Community Council
| | | | | |
|---|---|---|---|---|
| Ryan Abel (GeneralAntilles) | Alan Bruce (qole) | Andrew Flegg (Jaffa) | Kees Jongenburger (keesj) | Tim Samoff (timsamoff) |
| Council Chair |


